Глобальный чат!!!

Re: Глобальный чат!!!

Postby Olya[MoonMana] » Mon Sep 25, 2017 11:23 am

Всем сразу угодить нельзя.
Сначала нас просили создать глобальный чат, потом закрыть его. Когда по техническим причинам он перестал работать на время, люди снова просили его включить. Сколько людей, столько и мнений.
Please create a post and I will assist you.
Send private messages ONLY as a last resort.
I work from Monday till Friday.
Olya[MoonMana]

Postby Zolter » Mon Sep 25, 2017 12:13 pm

Звичайно ж ви не закриєте чат.Не для того ви його робили. До того ж вам як нікому відому, що срач лише сприяє монетизації. Та все б нічого якби глобал не відкривався б сам собою. Ти тиснеш на іконку чату і відкривається той чат у якому є нове повідомлення (на скільки я зрозумів так працює ваше творіння). Я б навіть не дивився у гобал, але іноді він сам на мене дивиться коли я хочу написати щось у чат альянсу. Іноді це так ніби ти тиснеш на іконку чату,а на екрані у тебе з'являється велика обісрана срака (вибачайте за таке порівняння, але я хочу щоб ви як найкреще зрозуміли в чому суть проблеми). Не буду викладати світлини, які наглядно б показали як це виглядає у грі, аби не травмувати і без того травмованим індивідів. Але такі випадки засмучують і змушують мене згадати про те, що людство це всього лише велитенська зграя мавп із аномально розвиненим мозком. У такі моменти мені хочеться вимкну телефон і піти гуляти під дощем, курячи махорку наївно уявляти що я Жан-Поль Сартр який гуляє вечірнім Монпарнасом.
Тож чи не були б ви такі люб'язні додати функцію блокування глобального чату?

P.S. Сподіваюсь ви згадаєте про цю невеличку проблему коли знову зберетесь міняти шило на мило у черговому оновлені.
Zolter

Postby Stas[MoonMana] » Thu Dec 07, 2017 5:40 pm

Мы будем работать над проблемой глобального чата. Подумаем о улучшении функции "приглушить" и над возможность отключать\включать глобальный чат.

Zolter, я просто хочу подякувати Вам за те, що ви є. Читаємо вашi повiдомлення усiм офiсом. Я плакав. :lol:
Since v 2.0.5 we will check the logs for each refund. It takes some time.
Please specify your IGN and date/time when you encourage a problem.
Please PM me if you don't get any reply in 2 business days.

My email: everseas@moonmana.com
Stas[MoonMana]

Previous

Return to Идеи и предложения