Щоденник плаксія еверсіс!

Щоденник плаксія еверсіс!

Postby Zolter » Wed Aug 09, 2017 8:32 pm

Анонс обнови 2.8. прикольний! Хом'ячки мало від сміху не луснули коли прочитали ось це:

"New expert - Mapmaker:
Doubles shared sector time, halves random sector cost
Random sector price increased for some levels (mid and high)"

Ненав'язливо так, ні разу взагалі) Створити проблему щоб потім її вирішити за плату. До смішного примітивно. Прям рекет еверсіс :mrgreen:

Зрозуміло що ви регочете з нас там всім офісом, то ж ми вирішили не відставати і пропонуємо вам запровадити новий івент "Top donations everseas ever seen!". Кожного місяця кращих трьох донаторів нагороджувати призами. За перше місце одна гармата Да Вінчі і карета (щоб було на чому цю гармату довезди), друге і третє місце по тромблону і лавочці (щоб було на чому посидіти і подумати що ти наробив і для чого). Думаю всі хом'ячки еверсіс будуть пищати від задоволення і навипередки понесуть вам свої кровно зароблені.

Ще пропонується викладати на форумі фотографії речей що були винесені гравцями з дому для того щоб придбати чергову дозу гемів. Того чиє фото буде найвідчайдушнішим, нагородити трьома панцерами і фонтаном (щоб було де втопитись і більше не мучити ні себе, ні близьких та рідних)

P.S. З нетерпінням чекаємо нових прикладів карколомного маркетингу :lol:
Last edited by Zolter on Tue Sep 12, 2017 7:29 am, edited 1 time in total.
Zolter

Re: Дві ідеї на мільйон!

Postby Olya[MoonMana] » Thu Aug 10, 2017 5:51 am

Добрый день, Zolter!

В каждом апдейте есть нововведения, которые кого-то не устраивают. Приложение используют тысячи людей и угодить всем сразу довольно сложно. Почему Вы выделили только один пункт из обновления? По поводу картографа, например, ни слова. :)
Цена на рандом сектора не стала неподъемной, она стала немного выше. Для высокоуровневых игроков, у которых высокий ежедневный оборот ресурсов, это не должно стать проблемой.
Please create a post and I will assist you.
Send private messages ONLY as a last resort.
I work from Monday till Friday.
Olya[MoonMana]

Postby Zolter » Thu Aug 10, 2017 7:01 am

Olya[MoonMana] wrote:Добрый день, Zolter!

Почему Вы выделили только один пункт из обновления? .

Тому що суть цього обновлення саме у цьому. Підняти вартісь рандому і продати експерта який буде ділити її на два. Решта пунктів оновлення це просто заміна числа "a" на число "b". Я б з радістю платив би за вашу роботу, за новий контент. Я навіть не проти того щоб всі нові цікаві плюшки купувались тільки за геми. Але ось це справжній рекет)
Zolter

Postby andriy » Fri Aug 11, 2017 7:24 am

Золт +

В мае 2016 года (я и ссылку найду на форуме, если кто-то усомнится, что ниже сказанное было не так давно), больше года назад,
- обещали ядра. Где они?
- обещали прокачиваемую броню кораблям. Где она?
- обещали кнопку помощи, когда союзника атакуют, что бы можно было быстро помочь. Где она?
- обещали кнопку для листания сектор союзников с альянса. Где она?
- обещали ко-лидерство (не 1 лидер в альянсе). Где это?
- обещали ежедневные квесты. Где?
- обещали новое строение "доки" для бесплатного, но долгого ремонта кораблей. Где оно?
- обещали, флоты НПС будут плавать и их можно будет грабить. Где это?

Можно и продолжить. А стоит?

Все перечисленное и называется НОВЫМ контентом. Только ПОДОБНЫЕ ИЗМЕНЕНИЯ будут нравится людям, а не:
"мы тут подумали и решили добавить нового калеку, который позволит вам дольше держать на стенке жертву. Вы сможете официально отбашлять и безнаказанно доить ферму либо чмырить другого игрока. Еще мы тут подумали, что два года вы таки были правы и галеон все-таки соснулый корабль. Мы накинули ему скорости. Но вы не подумайте, флот чёрных он не вынесет, у него также останется почти в двое меньше пушок и хп в 2 раза меньше"
andriy

Postby laskovic » Fri Aug 11, 2017 8:06 am

Пітримую хлопців, а особливо про геліків це та обнова шо чекали всі :lol: :lol: :lol:
laskovic

Postby Z_eka777 » Fri Aug 11, 2017 8:36 am

+ можно ещё много чего добавить, но смотря какими темпами идут нововведени, лучше медленно наблюдать умирание проекта
Z_eka777

Postby Artyom[MoonMana] » Fri Aug 11, 2017 7:08 pm

ой, ну угомонитесь, подняли рандом с 3 копейки до 5 копеек, а вы плачете. У меня рандом сейчас стоит (с обновлением) 2448. У меня город приносит 1400000 золота - это если 1 раз в сутки зайти, а вообще, таун холл приносит 8568 золота в минуту. Это на более чем 3 рандом сектора. КАЖДУЮ МИНУТУ! Это только с Города, а есть еще монстры, которые дропают золото. Так что что раньше, что сейчас рандом сектор не стоит НИЧЕГО. Так что хватит ныть. Честное слово.
Please don't send me private messages if you have a problem. Better create a topic in Bugs and problems. Thank you.

My skype is 'moonmana.com'
Artyom[MoonMana]

Postby Artyom[MoonMana] » Fri Aug 11, 2017 7:14 pm

andriy wrote:Золт +

В мае 2016 года (я и ссылку найду на форуме, если кто-то усомнится, что ниже сказанное было не так давно), больше года назад,
- обещали ядра. Где они?
- обещали прокачиваемую броню кораблям. Где она?
- обещали кнопку помощи, когда союзника атакуют, что бы можно было быстро помочь. Где она?
- обещали кнопку для листания сектор союзников с альянса. Где она?
- обещали ко-лидерство (не 1 лидер в альянсе). Где это?
- обещали ежедневные квесты. Где?
- обещали новое строение "доки" для бесплатного, но долгого ремонта кораблей. Где оно?
- обещали, флоты НПС будут плавать и их можно будет грабить. Где это?

Можно и продолжить. А стоит?

Все перечисленное и называется НОВЫМ контентом. Только ПОДОБНЫЕ ИЗМЕНЕНИЯ будут нравится людям, а не:
"мы тут подумали и решили добавить нового калеку, который позволит вам дольше держать на стенке жертву. Вы сможете официально отбашлять и безнаказанно доить ферму либо чмырить другого игрока. Еще мы тут подумали, что два года вы таки были правы и галеон все-таки соснулый корабль. Мы накинули ему скорости. Но вы не подумайте, флот чёрных он не вынесет, у него также останется почти в двое меньше пушок и хп в 2 раза меньше"

а что ты хотел, чтобы корабль, которой ремонтировать и строить в 5 раз дешевле выносил флот, в 5 раз дороже?
и по поводу твоего списка: мы ничего не обещали, а делились нашими планами.
И в этом обновлении вышло не все, что мы хотели и в ближайшее время будут обновления почаще, это действительно очень затянулось.
Please don't send me private messages if you have a problem. Better create a topic in Bugs and problems. Thank you.

My skype is 'moonmana.com'
Artyom[MoonMana]

Postby Zolter » Fri Aug 11, 2017 9:20 pm

Артем, а для чого було взагалі рандом піднімати? Я не знаю ні одного гравця який би цього хотів чи бачив би у цьому сенс. Але кожному зрозуміло що підняття вартості рандома і Картограф (чи як ви там його назвете) це пов'язані речі. Той хто не хоче купляти Картографа отримає лише проблеми і стимул купити цього експрета. Додали б просто Картографа без цього бандитського прийому, я б мабуть тільки радий був. А так це розвод чистої води.
На рахунок того що ратуша дає 8к золота і можна нормально рандомити - це не правда. Якщо рандомиш у пошуках флотів і ферм то золото тане дуже швидко. А якщо ще поломати лінки то все це золото зливається за піа години, що буває дуже часто.
Не мені розказувати Вам що робити з вашим проектом. Ви зробили хорошу гру. По якійсь причині ви її не розвиваєте, це очевидно. Право ваше. Але не треба мати нас за ідіотів.
Zolter

Postby !!SwArOg!! » Sat Aug 12, 2017 9:43 pm

Zolter wrote:Артем, а для чого було взагалі рандом піднімати? Я не знаю ні одного гравця який би цього хотів чи бачив би у цьому сенс. Але кожному зрозуміло що підняття вартості рандома і Картограф (чи як ви там його назвете) це пов'язані речі. Той хто не хоче купляти Картографа отримає лише проблеми і стимул купити цього експрета. Додали б просто Картографа без цього бандитського прийому, я б мабуть тільки радий був. А так це розвод чистої води.
На рахунок того що ратуша дає 8к золота і можна нормально рандомити - це не правда. Якщо рандомиш у пошуках флотів і ферм то золото тане дуже швидко. А якщо ще поломати лінки то все це золото зливається за піа години, що буває дуже часто.
Не мені розказувати Вам що робити з вашим проектом. Ви зробили хорошу гру. По якійсь причині ви її не розвиваєте, це очевидно. Право ваше. Але не треба мати нас за ідіотів.

Полностю подерживаю Золтера,тут либо с ратуши по 8к фармить, либо в рандом тратить,и рату фармить,ирандом покрыть ну никак не получитьса.
!!SwArOg!!

Next

Return to Идеи и предложения