Щоденник плаксія еверсіс!

Re: Щоденник плаксія еверсіс!

Postby Zolter » Tue Sep 12, 2017 7:34 am

Продовжую скиглити далі. Мабуть буду займатись цим тепер на постійній основі. Принаймні доки ще жевріє надія і не луснуло терпіння.

Отже! Дорога порожнеча, я два тижні складав фонтани тицяючи пальцем клятий город, потерпаючи від набридливого ліміта на моркву, караючи вимираючих клювів (у подальшому - шпаків) та ексцентричних риб. Такою мавпячою працею мені вдалось зібрати близько сімдесяти фонтанів, після чого я вигукнув: "Ну Московія триклята! Батько йде карати!". Мушу визнати карав усе, що каралось і не ховало дерево. Під розбещені крики:"Чітор! Чітор!", Батько (себто Я) успішно злив усі фонтани та мечі, що припадали порохом на складі, менш як за два дні. Зізнаюсь це були веселі два дні. Найінфантильніший бандерівець WP сервера поповнив своє майно п'ятнадцятьма топовими гарматами і навозив близько сорока тонн дерева різних порід. І ось тепер, коли вогні феєрверків догоріли, коли вчорашнє шампанське вже не грає у бокалі і смакує немов помиї, я запитую себе, а чи справді сонцеликий геймдизайнер бачить гру такою (якщо він взагалі, щось бачить)? Чи пробував він сам хоч трохи пограти серйозно у своє творіння? Чи знає він що за півтора дні фану треба платити двома тижнями геморою? Це ще у Батька не самі криві руки і 12 000 міток у запасі, куплені усі експерти і прокачані шахти, грядки та лабораторія. А як зараз почуває себе наївний морячок який тільки-но ступив на борт і сподівається назадротити потом і кров'ю на два флоти нових, сучасних УЛЬТРА ФРЕГАТІВ? Чому ремонт кораблів мажє бути таким дорогим, що людям після першого потопленого флоту лінків, хочеться звалити назад у доту, де фан отримуєш з перших секунд, а не через кілька років виснажливого анального рабства? Чому замість того, щоб спонукати людей нести вам гроші у боротьбі за право бути найсильнішим піратом - дати їм можливість воювати, ви змушуєте їх платити за нецікаві і примітивні лопати та картографів? Чому якщо нуб одного разу помилився то привид має спалити усю його зброю, яку він так важко і довго добував? Що це за бізнес план такий? На разі ви ж не продаєте нічого крім болю. І навіть ті кілька ігроманів, що підсіли на вашу "дурь", стогнуть сидячи на голці. Враження таке, що гру створювали одні люди, а продають її інші. Чому не може бути навпаки - два дні болю і два тижні фану? Чому ваша гра не може бути бадьорою, а всі обнови спрямовані на те щоб цьому лише перешкоджати?
Zolter

Postby prizrak9 » Tue Sep 12, 2017 8:34 am

Потому ,что продавец программист , он не менеждер по продажам, он математик ( скушный аналитик-программист) он в принципе не может сделать интересно , а нанять человека не позволяет эго... ведь рулить так приятно...я думаю нет смысла вам тут писать свои предложения, всем уже ответили, никакого голосования не будет,есть только бизнес план команды мунманы.Кому не нравится, ищите другое времяпровождение, я например играю только по причине потраченных двух-трех лет на это , просто жаль все бросить , но если закончу с этой игрой, больше никаких игр, потерянное время в жизни.
prizrak9

Postby Zolter » Tue Sep 12, 2017 8:54 am

prizrak9 wrote:Потому ,что продавец программист , он не менеждер по продажам, он математик ( скушный аналитик-программист) он в принципе не может сделать интересно , а нанять человека не позволяет эго... ведь рулить так приятно...я думаю нет смысла вам тут писать свои предложения, всем уже ответили, никакого голосования не будет,есть только бизнес план команды мунманы.Кому не нравится, ищите другое времяпровождение, я например играю только по причине потраченных двух-трех лет на это , просто жаль все бросить , но если закончу с этой игрой, больше никаких игр, потерянное время в жизни.

Ні, ну це все очевидно :D Я теж нагодую доблесними лінками якогось дракона як тільки з'явиться щось нове і цікаве у ігровому світі. Але можна не писати, а можна писати) Поки морква у відкаті, хоч на форумі порозважаюсь. Максимум що тут можна отримати це: "Добавила в список идей" або лапши якоїсь на вуха.
Zolter

Previous

Return to Идеи и предложения